Ανοιχτός Δημόσιος Ηλεκτρονικός Διαγωνισμός, για την προμήθεια νωπών και κατεψυγμένων κρεάτων και πουλερικών για την κάλυψη αναγκών του Στρατιωτικού Πρατηρίου (ΣΠ) Σερρών και των εξυπηρετούμενων από αυτό Μονάδων – ανεξ. Υπομονάδων και τη ΛΑΦ Σερρών.
Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε το παρακάτω επισυναπτόμενο αρχείο.
Πρόσθεσε το Επιμελητήριο Αιτωλοακαρνανίας στην Οθόνη σου!
Προσθήκη
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.Εντάξει