![](https://www.epimetol.gr/wp-content/uploads/2024/03/ΟΕΕ.png)
![](https://www.epimetol.gr/wp-content/uploads/2024/03/ΕΠΙΜΕΛΗΤ-ΑΧΑΙΑΣ.jpg)
Το Επιμελητήριο Αχαΐας και το Οικονομικό Επιμελητήριο Β/Δ Πελοποννήσου & Δυτικής Ελλάδας, σε συνεργασία με την Επιθεώρηση Εργασίας διοργανώνουν, την Δευτέρα 04 Μαρτίου 2024 και ώρα 16:30 μμ. στο ξενοδοχείο «MY WAY» (Λεωφ. Όθωνος-Αμαλίας 16 – Πάτρα) ημερίδα με θέμα:«Ψηφιακή Κάρτα Εργασίας».Σκοπός της είναι η ενημέρωση σχετικά με την εφαρμογή του συστήματος ψηφιακής κάρτας εργασίας και απευθύνεται σε επιχειρήσεις, εργαζόμενους, φοροτεχνικούς – λογιστές.
Επισυναπτόμενη πρόσκληση.